Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Aktualności

GOOHA PARASOLE

PUNKT ODBIORU OSOBISTEGO

 OS. B. ŚMIAŁEGO 2 E

POZNAŃ

NIE NAPRAWIAMY PARASOLI

 

! UWAGA !

PRZERWA URLOPOWA

19.07 - 02. 08. 2019

Można kupować w sklepie internetowym.

Wysyłki mogą się opóźnić.

PRZEPRASZAMY

 

PO URLOPIE ZAPRASZAMY

poniedziałek - czwartek

w godzinach 13:00 - 16:00

Oferta specjalna!

RUSQUE CACHEMIR

Cachemir parasole

RUSQUÉ

Rodzinna firma RUSQUÉ dziedzicząc know-how swoich przodków przejęła pałeczkę biznesową z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji elementów parasoli.

Firma RUSQUÉ została założona w 1912 roku przez pana Ángela Rusque w niewielkim, pionierskim warsztacie śródlądowym Katalonii. Przez wiele lat RUSQUÉ miał przywilej bycia jedyną firmą w Hiszpanii specjalizującą się w produkcji elementów parasoli.

Aktualnie RUSQUÉ pozostaje firmą rodzinną w czwartym pokoleniu. Dzięki doświadczeniu, które zdobyła w ciągu całego stulecia, feruje klientom jedną z najbardziej wszechstronnych kolekcji parasolowych na rynku hiszpańskim.

Dokłada wszelkich starań aby ewoluować i ulepszać się na co dzień. Główne marki Cachemir CHR i Gaudi Barcelona, RSQ1912 zawierają najnowsze funkcje i trendy mody we wszystkich swoich modelach. Od najbardziej klasycznych i eleganckich po najnowsze kreacje.

RUSQUÉ

 

GAUDI BARCELONA

Producent inspirowany historią i architekturą Katalonii. Unikalne tkaniny i wzory, zaczerpnięte z dzieł sztuki. Dysponujemy długimi parasolkami z atrakcyjną rączką.

Jesteśmy bezpośrednim importerem.

Gaudi Barcelona

 

CACHEMIR

Wyszukane, dla wymagających, modne i atrakcyjne hiszpańskie parasole marki Cachemir. Kropla elegancji dla Kobiety, wkomponowana zarówno w długie jak i kieszonkowe modele. Unikalne tkaniny i wzory oraz eleganckie detale, dopieszczą każdą damską garderobę. Produkty najwyższej jakości, oparte o najnowsze zdobycze technologiczne w branży.

Jesteśmy bezpośrednim importerem.

 

KOLEKCJA NUVEM

W tej kolekcji znajdziecie państwo parasole dobrej jakości w przystępnej cenie.

Facebook