Masz pytanie?
Oferta specjalna!
Mini XS ZEST 23520

Bardzo lekki czarny parasol do torebki Mini XS ZEST 23520

Mały, czarny parasol ZEST - 130 g! Kieszonkowy. Czasza 90 cm, 6 żeber. Manualny. Odporny na wiatr.

Cena:80.00PLN
T.400 Knirps

Duży męski czarny parasol automat Extra Large T.400 Knirps 1000

XXL duży czarny kompaktowy parasol, automat open/ close. Czasza Ø 115 cm, 8 żeber. Wygodna rączka. Wiatroodporny.

Cena:295.00PLN

RUSQUE CACHEMIR

Cachemir parasole

RUSQUÉ

Rodzinna firma RUSQUÉ dziedzicząc know-how swoich przodków przejęła pałeczkę biznesową z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji elementów parasoli.

Firma RUSQUÉ została założona w 1912 roku przez pana Ángela Rusque w niewielkim, pionierskim warsztacie śródlądowym Katalonii. Przez wiele lat RUSQUÉ miał przywilej bycia jedyną firmą w Hiszpanii specjalizującą się w produkcji elementów parasoli.

Aktualnie RUSQUÉ pozostaje firmą rodzinną w czwartym pokoleniu. Dzięki doświadczeniu, które zdobyła w ciągu całego stulecia, feruje klientom jedną z najbardziej wszechstronnych kolekcji parasolowych na rynku hiszpańskim.

Dokłada wszelkich starań aby ewoluować i ulepszać się na co dzień. Główne marki Cachemir CHR i Gaudi Barcelona, RSQ1912 zawierają najnowsze funkcje i trendy mody we wszystkich swoich modelach. Od najbardziej klasycznych i eleganckich po najnowsze kreacje.

RUSQUÉ

 

GAUDI BARCELONA

Producent inspirowany historią i architekturą Katalonii. Unikalne tkaniny i wzory, zaczerpnięte z dzieł sztuki. Dysponujemy długimi parasolkami z atrakcyjną rączką.

Jesteśmy bezpośrednim importerem.

Gaudi Barcelona

 

CACHEMIR

Wyszukane, dla wymagających, modne i atrakcyjne hiszpańskie parasole marki Cachemir. Kropla elegancji dla Kobiety, wkomponowana zarówno w długie jak i kieszonkowe modele. Unikalne tkaniny i wzory oraz eleganckie detale, dopieszczą każdą damską garderobę. Produkty najwyższej jakości, oparte o najnowsze zdobycze technologiczne w branży.

Jesteśmy bezpośrednim importerem.

 

KOLEKCJA NUVEM

W tej kolekcji znajdziecie państwo parasole dobrej jakości w przystępnej cenie.

Facebook