Masz pytanie?
Oferta specjalna!
Parasol Mini XS Black ZEST

Lekki czarny parasol do torebki Mini XS ZEST

Najlżejszy ZEST - 130 g! czasza 90 cm, 6 żeber. Manualny. Parasol kieszonkowy. Odporny na wiatr.

Cena:80.00PLN
Parasol T.400 Extra Large Knirps

Duży czarny męski parasol automatyczny T.400 Extra Large Knirps

XXL duży czarny kompaktowy parasol, automat open/ close. Czasza Ø 115 cm, 8 żeber. Wygodna rączka. Wiatroodporny.

Cena:295.00PLN

MODA I PARASOLE

WIOSNA/ LATO 2018

Zachowując integralność wiodących firm, projektantów parasoli łączą wspólne akcenty. Bazując na kształcie, kolorze i wzorze, kreują trend na nadchodzący sezon.


Wiosna i lato przybliża nas do natury. Nikogo więc nie zaskoczą na czaszach otwartych parasoli wzory inspirowane ożywioną i nieożywioną przyrodą.
Idą zatem w ruch kwiaty, rośliny, krople, wiatr i morska bryza... Nie zapominamy też o paseczkach, groszkach, kropeczkach, drobnych i dużych wzorach geometrycznych, ubranych w szeroką paletę barw.

 

 

 

 

 

 

 
Przykłady zabawy gładkimi kolorami znajdziemy w serii Specials Doppler. Na nowatorskim kształcie modelu Fiber Long Automatic Move, czy w kolorowym stelażu w parasola Fiber Party Automatic.

 

 

 

 

Ręka w rękę z naturą.

Możemy dosłownie doświadczyć, trzymając w dłoni drewno wypolerowane z największą starannością, a zastosowane w rączkach parasoli serii Natural Doppler lub parasolkach Long Double Dot Clima.

  

 

 

 

 

 

Coraz większą popularnością cieszą się parasolki transparentne.

 

 

 

 

Producenci parasoli pamiętają także o naszym bezpieczeństwie. Jak co roku w ofercie znajdują się parasole z filtrem UV czy elementami odblaskowymi na czaszy.

Parasol odgrywa niemałą rolę w naszym wizerunku, stylu życia. Dzięki szerokiej, bardzo urozmaiconej ofercie, każdy może delektować się formą, wzorem czy kolorem i łączyć je w kreacje na różne okazje.

 

 

WIOSNA/ LATO 2017

Kropeczki, paseczki, groszki, drobne wzorki w różnych konfiguracjach.

 

 

 

 

 

Na całej czaszy albo w wybranych segmentach parasola, wyraźne lub wręcz rozmazane. Tak, w największym skrócie, prezentują się kolekcje przygotowane na rok 2017. Wiosna i lato, jak co roku, w kolorach jasnych, często pastelowych. Wzory i wzorki zagościły na rozmaitych stelażach i modelach parasoli. Dla tych klasycznych, niezmiennie, zarezerwowano kratki i gładkie kolory.

 

 

 

 

 

 

Obok nowoczesnych technologii, zarówno w parasolkach składanych, jak i długich, producenci przywiązują coraz większą wagę do wyglądu i funkcjonalności rączek. Ten element jest szczególnie istotny dla urozmaicenia męskich parasoli. Panowie preferują gładkie czasze, więc atrakcyjna rączka pomaga zaznaczyć indywidualny styl.

 

 

 

To właśnie detale, dodatki do garderoby, pozwalają na wyrażanie swojej osobowości, nastroju i nastawienia do życia. Producenci przygotowują parasole na różne okazje i okoliczności, więc odpowiednio dobrana parasolka stanowi atrakcyjne narzędzie w realizacji swojego image. Szczególnie podczas niepogody, ładny, sprawny parasol skutecznie poprawi nam nastrój.

 

                       

 

 

           

A takie nowinki przygotowuje znany producent parasoli z czerwoną kropką, Knirps.

    

 

WIOSNA/ LATO 2016

Lekkość i blask. Motyle, kwiaty, pejzaże. Romantycznie i bardzo kobieco. Katalog Wiosna-lato 2016 Knirps

W kreacji takich nastrojów pomagają nam doświadczeni projektanci parasoli, którzy trafnie wpisują dodatki do odzieży w charakter nadchodzących pór roku.

Na nowy sezon wiosenno-letni 2016 inspiracje czerpią z otaczającej nas natury. Uwodzicielskiej, drapieżnej, z dalekiej Ameryki Południowej. Proponują parasolki w barwach z krain białych plaż, tropikalnych wysp czy lasów deszczowych Brazylii. Pomarańczowych, zielonych, delikatnych różowych, przewiewnych niebieskich, ciepłych beżowych...

Bogactwo kolorów, zaczarowanych w kwiatach, pysznych owocach, motylach, dumnych, dzikich zwierzętach, romantycznych kropeczkach, paseczkach i innych stylizowanych wzorach, będzie chronić nasze nowe garsonki i fryzury.

Pamiętajmy, że parasol nie musi spełniać tylko funkcji ochronnej. Właściwie skomponowany z naszą garderobą, skutecznie ożywi image. Mamy szerokie pole do eksperymentowania w tworzeniu własnej, niepowtarzalnej stylizacji. Współczesne parasole zaskakują nie tylko barwą, ale również kształtem i charakterem. Nowatorskie modele marki Blunt™ a ręcznie wykonane Bugatti Manufaktur, to dwa różne światy. Nowoczesność kontra tradycja. Wszystkie niezwykle atrakcyjne i niepowtarzalne

Kolekcja Wiosna-lato 2016 DopplerObok tej elity, stałe miejsce w ofercie, zajęły parasolki transparentne. Lekkie, z przymrużeniem oka, dedykowane paniom bez względu na wiek.

Wiadomo, że obok wielobarwnego parasola, w damskiej garderobie nie powinno zabraknąć modelu na szczególne okazje. Długiego, klasycznego, z ekskluzywną rączką. Stonowanego, gładkiego, czy w elegancką kratę lub pasy.

Zdecydowanie mniej urozmaiconym segmentem są parasole dla panów. Projektanci mają niewielkie pole do popisu, ponieważ mężczyźni znacznie mniej przywiązują uwagę do wyglądu swoich parasoli. Dlatego zabawa wzorem czy kolorem nie wchodzi w grę. Nawet delikatne desenie czy ciemne barwy przegrywają z nieśmiertelną czernią. Prawdziwy mężczyzna oczekuje sprzętu wygodnego, niezawodnego i o dobrej jakości.

Kolekcja Wiosna - lato 2016 Knirps

Reasumując, oferta wiosna/lato 2016, najlepszych producentów parasoli, pomoże nam kompleksowo przygotować się do trudnych warunków pogodowych. Właściwy dobór naszej parasolki pozwoli nam pozostać trendy i zachować dobry nastrój, nawet podczas burzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JESIEŃ/ ZIMA 2015

Kolejna pora roku u progu. Czas na wspaniałe, jesienne barwy, szczególnie piękne w naszym kraju. Parasolki również nabiorą elegancji i spokojnej tonacji.

Parasol Cachemir

Czekają na Ciebie cienie, ale i smak upalnego lata w ostrych kolorach. Sięgajmy zatem po nowości, jak i wspomnienia. Wzbogaćmy tym samym nie tylko naszą garderobę, ale również nastrój i samopoczucie. Czerpiąc z bogactwa wzorów i kolorów, potraktujmy zwykły parasol jak naszego przyjaciela. Na pewno nie zawiedzie w trudnych chwilach, podczas niepogody.

Jednym słowem, kochajmy parasolki!

 

 

 

WIOSNA/LATO 2015

Modnie, elegancko, okazjonalnie i wygodnie. To esencja naszych wyborów.

Jak co roku, projektanci i producenci pomagają uzupełnić naszą garderobą o te jakże istotne, a często traktowane po macoszemu, dodatki.

To prawda, że wiosna budzi kreatora w każdym z nas. Nawet drobna zmiana wzoru czy koloru, polepsza nasze samopoczucie. I taki cel przyświeca wiosenno – letniej ofercie.

Parasol EmmeZabawa wzorem i kolorem, detale przykuwające wzrok, wszystko w dobrym tonie i harmonii.

W nadchodzącym sezonie nasze ulice  zdominują parasole dla aktywnych, pełne energii, kolorowe mozaiki, kraty, paski. A ceniący spokój i umiarkowanie znajdą parasole klasyczne, w stonowanych barwach.

Nie zabraknie też coraz bardziej docenianych przez Polki parasolek transparentnych. Głębokich, przezroczystych czasz.

 

Pomimo, że uroda długich parasoli jest niezaprzeczalna, najczęściej sięgamy po te najwygodniejsze. Micro i mini,  najmniejsze i najlżejsze. Chociaż niewielkich rozmiarów, na deszczu spełniają swoje zadanie w 100%.Parasol Gaudi

A Panowie...

największą uwagę przywiązują do jakości i komfortu i zastosowanych technologii. Najczęściej sięgają po czarne parasolki i aby urozmaicić ten segment dodatków, designerzy proponują różnorodne formy uchwytów męskich parasoli.

Przede wszystkim jednak nie zapominajmy, że wiosną i latem po prostu... pada deszcz.

I wraz z rozkwitającą przyrodą, rozłóżmy nasze nowe, radosne parasolki.

Facebook